+48 12 633 72 28
+48 600 90 35 40
wybierz zagadnienie
wpisz interesujące cię słowo kluczowe lub sklorzystaj z wyszukiwarki kategorii.
zobacz raport
przeglądaj tysiące raportów z kilkudziesięciu dziedzin.

O serwisie

Serwis www.dane-i-analizy.pl, stworzony przez dane-i-analizy.pl sp. z o .o., to platforma prezentacji danych statystycznych i kontaktu z ekspertami. Serwis opiera się na wieloletnim doświadczeniu zawodowym jego twórców; pracowników sektora nauki, finansów i consultingu.

 

NASZA MISJA:

Dostarczanie, przetworzonych do atrakcyjnej postaci, danych pochodzących ze źródeł statystycznych, administracyjnych i naukowych a także umożliwienie klientom serwisu, kontaktu z ekspertami dziedzinowymi.

 

NASZA WIZJA:

Serwis www.dane-i-analizy.pl jako najsprawniejsze i najszybsze źródło danych oraz platforma kontaktów ekspertów dziedzinowych z potencjalnymi klientami.


W serwisie dostępne są dane gromadzone w trybie statystycznym (w oparciu o ustawę o statystyce publicznej), oraz dane gromadzone w trybie administracyjnym (pozyskane w oparciu o ustawę o dostępie do informacji publicznej). Uzupełniane są danymi z rozproszonych badań naukowych. Forma przedstawiania danych zwykle obejmuje tabele z liczbami, wykresy słupkowe i/lub liniowe, oraz mapy z podziałem na województwa i powiaty. Niektóre z szeregów danych są ze sobą zestawiane, wyliczane są współczynniki korelacji oraz prezentowane są odpowiednie wykresy.


Platforma oferuje konsultacje, analizy oraz interpretacje i opracowania eksperckie danych źródłowych dokonywane przez ekspertów związanych ze środowiskiem akademickim oraz gospodarczym. Nasi eksperci są fachowcami w swoich dziedzinach, ale zwykle nie są zawodowymi konsultantami. Znają się na swoich dziedzinach nie tylko teoretyczne, ale na bieżąco tą wiedzę wykorzystują praktycznie. Przez platformę www.dane-i-analizy.pl klienci mogą do nich dotrzeć szybko i sprawnie.